• KONTRAKT Development

Miasto czy pod miastem ?

Aktualizacja: 28 lut 2019

Szukając nowego domu zastanawiamy się nad jego lokalizacją. Stajemy przed dylematem czy wybrać dom na dużej działce, otoczony zielenią czy szukać domu na mniejszej działce wśród istniejącej, miejskiej zabudowy.


Domek pod lasem. Wybierają dom jednorodzinny posadowiony na dużej 10-cio arowej działce pod lasem zyskujemy intymność oraz spokój. Są to niewątpliwie uroki życia z dala od sąsiada. Jednak duży ogród to blaski i cienie np. utrzymanie zieleni na tak dużym terenie jest czasochłonne, bez kosiarki w postaci traktorka koszenie trawy może okazać się wyzwaniem. Trawa to wyznanie sezonu letniego, zimą może zaskoczyć nas ilość śniegi, z którym będziemy musieli sobie poradzić aby dostać się z domu do głównej drogi. Dom na uboczu, z dużym ogrodem to dużo obowiązków - dla osób, które mają na nie czas lub traktują ogród jako hobby.


Domek w mieście. Decydując się na dom od dewelopera na pewno kupimy nieruchomość położoną na mniejszej działce może to być dom jednorodzinny, bliźniak, dom jednorodzinny dwulokalowy lub tzw. szeregówka. Gęstsza zabudowa nie oznacza rezygnacji z ogródka. Mniejsza powierzchnia zielni będzie wygodna dla osób, które nie są zapalonymi ogrodnikami lub mają mało czasu na sumienne zajmowanie się jego pielęgnacją. Jednocześnie częściami wspólnymi tj. droga dojazdowa do naszego domu zazwyczaj zajmują się administratorzy lub "wspólnoty międzysąsiedzkie", zawsze możemy liczyć na sąsiada. Najwygodniejsze dla mieszkańców są administrowane osiedla domów jednorodzinnych.


Osiedle wśród zieleni. Osiedle TYNIEC Park będzie łączyć w sobie wygodę nowoczesnego, administrowanego osiedla domów jednorodzinnych ze spokojem domu pod lasem. Rozkład i położenie osiedla dają poczucie intymności a otaczająca ją zieleń pozwala na realizację marzenia o domku pod lasem. I to wszystko w historycznej okolicy, z widokiem na klasztor w Tyńcu oraz otaczającą zieleń. #nowydom #osiedletyniecpark #kontraktdevelopment #deweloper #osiedledomow #domzogrodem

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Biuro sprzedaży: Rynek Dębnicki 13/7,Kraków

Zadzwoń do nas 609 000 069 !

Niniejszy serwis internetowy został przygotowany wyłącznie w celach informacyjnych.
Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań aby zawarte w nim informacje były jak najbardziej aktualne, nie mogą być one uważane za ofertę handlową w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa spółki KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. do nazwy firmy, logo, znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych oraz wszelkich innych dokumentów, w tym grafik i wizualizacji, publikowanych na stronach tego serwisu, są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Za wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron serwisu nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez pisemnej zgody KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., bądź bez podania źródła.