DOMy100 ul.Krakowskie Przedmieście
 

Sprzedaż zakończona

front_org_s_04
backyard_org_s_edited_edited
backyard_night_org_s_04
enterance_night_org_s_04

Sprzedaż domów koło Krakowa – domy 100

Sprzedaż zakończona, inwestycja oddana do użytkowania w III kwartale 2016 roku.

 

DOMy100 Krakowskie Przedmieście to zamknięte osiedle 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle zlokalizowane jest 300 m od centrum Zielonek. Domy zaprojektowano przewidując salon z aneksem kuchennym oraz 3 pokoje, każdy powyżej 10 m2 powierzchni użytkowej oraz 2 łazienki.

 

 • salon z kuchnią 42 m2,

 • 3 sypialnie,

 • 2 łazienki,

 • wiata garażowa,

 • możliwość adaptacji poddasza 35m2.

 • powierzchnia użytkowa 100 m2

 • powierzchnia całkowita 133 m2

 • działki:  od 2,61 do 3,09 ara.

 • podwyższony standard wykończenia.
   

Zastosowana nowoczesna technologia wykonania zapewnia tanią i ekologiczną eksploatację. Domy są murowane z drewnianą stolarką okienną i pokryte dachówką. Posiadają wszystkie niezbędne instalacje, włącznie z instalacją alarmową. Ogrzewanie domu wspomaga rozprowadzanie ciepła z kominka. W ramach oszczędzania wody do podlewania zieleni zamontowano zbiorniki wody na deszczówkę. Teren osiedla jest zamknięty, ogrodzony, oświetlony, a brama wjazdowa sterowana pilotem.
 

Osiedle DOMy100 Krakowskie Przedmieście położone jest 300 m od centrum Zielonek, 4 km od Krakowa. Przedszkole i szkoła podstawowa znajdują się w odległości 900 metrów, a komunikacja miejska do Krakowa oraz pełna infrastruktura handlowa 300 metrów.

W ramach oferty domy na sprzedaż w Krakowie i okolicach inwestycję oddaliśmy do użytkowania w III kwartale 2016 roku.
Sprzedaż Osiedla DOMy100 została zakończona.

Biuro sprzedaży: Rynek Dębnicki 13/7,Kraków

Zadzwoń do nas 609 000 069 !

Niniejszy serwis internetowy został przygotowany wyłącznie w celach informacyjnych.
Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań aby zawarte w nim informacje były jak najbardziej aktualne, nie mogą być one uważane za ofertę handlową w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa spółki KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. do nazwy firmy, logo, znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych oraz wszelkich innych dokumentów, w tym grafik i wizualizacji, publikowanych na stronach tego serwisu, są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Za wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron serwisu nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez pisemnej zgody KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., bądź bez podania źródła.