top of page
TYNIEC Park 2 - wizualizacja.jpg

NOWA INWESTYCJA

Osiedle TYNIEC Park 2

Sprzedaż nowych domów w okolicach Krakowa

 

 

Kontrakt jest rodzinną grupą kapitałową, która działa w branży od 1993 roku. W roku 2006, jako Kontrakt Development Sp. z o.o. rozpoczęliśmy pierwszą inwestycję deweloperską. Od tamtego czasu działamy z powodzeniem projektując, realizując i sprzedając kolejne osiedla domów. Proponujemy poszukującym klientom domy jednorodzinne dwulokalowe oraz domy jednorodzinne na sprzedaż pod Krakowem.

 

 

 

Firma Kontrakt Development budując nowe domy pod Krakowem od lat stawia na wysoką jakość materiałów oraz wykonania inwestycji. Nasze domy są efektowne, solidne i zapewniają doskonałe parametry cieplne. Jeśli więc szukacie Państwo nieruchomości pod Krakowem , domu blisko centrum z rynku pierwotnego to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym deweloperem.

Aktualności :

  • Google+ Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

WIARYGODNY DEWELOPER

ponad 17 lat
doświadczenia

ponad 140 wybudowanych domów

indywidualne projekty domów

najwyższa jakość wykonania

najlepsze lokalizacje

bezpieczny zakup domu lub lokalu

od 2007 roku członek SBDiM

od 17 lat współpracujemy z Bankiem PKO BP

od 17 lat jeden Generalny Wykonawca

Twój kredyt:

Materiały najwyższej jakości:

Od lat stawiamy na wysoką jakość materiałów i wykonania naszych osiedli. Dowiedz się dlaczego nasze domy są piękne, solidna, zapewniają doskonałe parametry cieplne a ich użytkowanie jest przyjemnością. Materiały, z których budujemy są dla nas bardzo ważne. Przeczytaj kilka podstawowych informacji o wybranych przez nas produktach lub kliknij i odwiedź strony naszych partnerów.

Współpracujemy z :

bottom of page