• KONTRAKT Development

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Już w najbliższy weekend odbędzie się Krakowska Giełda Domów i Mieszkań gdzie możecie Państwo spotkać się z nami i porozmawiać o naszych inwestycjach !

Będziemy prezentować gotowe domy wolnostojące w Zielonkach oraz naszą nową inwestycję w krakowskim Tyńcu.

3-4 lutego 2018 CHEMOBUDOWA, ul. Klimeckiego 14

Serdecznie zapraszamy !


Na stronie Krakowskiej Giełdy Mieszkań i Domów odnajdziecie Państwo bezpłatną wejściówkę na targi http://gielda.sbdim.pl/

Biuro sprzedaży: Rynek Dębnicki 13/7,Kraków

Zadzwoń do nas 609 000 069 !

Niniejszy serwis internetowy został przygotowany wyłącznie w celach informacyjnych.
Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań aby zawarte w nim informacje były jak najbardziej aktualne, nie mogą być one uważane za ofertę handlową w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa spółki KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. do nazwy firmy, logo, znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych oraz wszelkich innych dokumentów, w tym grafik i wizualizacji, publikowanych na stronach tego serwisu, są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Za wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron serwisu nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez pisemnej zgody KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., bądź bez podania źródła.