• KONTRAKT Development

Zakończyliśmy przedsprzedaż Osiedla TYNIEC Park w promocyjnych cenach

Bardzo cieszymy się, że nasze Osiedle TYNIEC Park spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, a klienci obdarzyli nas zaufaniem rezerwując segmenty na etapie przygotowań do inwestycji.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby nie zawieść Państwa zaufania i w tak miłej atmosferze dotrwać do końca inwestycji.

Była to niezwykle przyjemna przedsprzedaż, wszystkim klientom, którzy skorzystali z promocyjnych cen gratulujemy.

Jednocześnie informujemy, że niebawem przedstawimy nowy cennik Osiedla Tyniec Park i określimy termin rozpoczęcia sprzedaży II etapu Osiedla TYNIEC Park.

#OsiedleTYNIECpark #cennik #przedsprzedaż #deweloper #kontraktdevelopment0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Biuro sprzedaży: Rynek Dębnicki 13/7,Kraków

Zadzwoń do nas 609 000 069 !

Niniejszy serwis internetowy został przygotowany wyłącznie w celach informacyjnych.
Chociaż dołożyliśmy wszelkich starań aby zawarte w nim informacje były jak najbardziej aktualne, nie mogą być one uważane za ofertę handlową w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa spółki KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. do nazwy firmy, logo, znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych oraz wszelkich innych dokumentów, w tym grafik i wizualizacji, publikowanych na stronach tego serwisu, są zastrzeżone i podlegają ochronie.

Za wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron serwisu nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez pisemnej zgody KONTRAKT Development Sp. z o.o. oraz spółki KONTRAKT Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., bądź bez podania źródła.